top of page

NORDIC S

flexit_logo_en_under.jpg
NORDIC S.webp

Nejtišší zařízení
na trhu

Rezidenční jednotky Flexit jsou navrženy tak, aby byly dokonale tiché. Zvuk je uvězněn uvnitř zvukově izolované kovové konstrukce.
 

Energeticky úsporné v severském klimatu

Šetří místo v bytech a domech. Estetická instalace do stropu. Nízká hmotnost a stavební výška <30 cm s konfigurovatelným směrem otevírání dveří. Zahrnuje otevření služby.

 

Vyladěný provoz i servisní přístup

Flexit Nordic CL lze snadno rozebrat pro účely čištění a pravidelného servisu. Přístup k filtrům a servisním dílům je bezproblémový.

 

Cloud a ovládaní přes aplikaci

Jednotka se ovládá pomocí aplikace Flexit GO z telefonu. Standardem jsou také cloudové služby včetně historie a doživotní vzdálená podpora

 

Specifikace:

Rekuperační jednotky Flexit Nordic S byly vyvinuty tak, aby byly energeticky účinné v severském klimatu. Možnost připojení kuchyňské digestoře přes bypass. Jednotka má vysoce účinné rotační výměníky tepla s teplotní účinností až 85 %. Díky nízké stavební výšce je jednotka vynikající pro stropní montáž nebo montáž v chladném podkroví. Všechny jednotky Nordic se standardně ovládají přes aplikaci Flexit GO a lze je doplnit různým příslušenstvím, např. ovládací panel, čidlo vlhkosti, tlakové čidlo pro kuchyňskou digestoř, čidlo CO2 atd. Řídicí systém je připraven na napojení do lokálního řízení. Rekuperace chlazení je standardní funkcí v řadě Nordic. S Flexit GO můžete také aktivovat funkci volné/noční chlazení. Při vysoké vlhkosti zajišťuje funkce odmrazování provoz v chladném klimatu.

  • S2 - 336m3/hod, S3 - 350m3/hod, S4 - 480m3/hod

  • standartní filtry - ePM1  (F7)

  • Instalace do stropu nebo nezatepleného podkroví/půdy

  • Velmi tichý, pod 39 db(A) 

  • Vestavěný senzor vlhkosti

  • Integrovaný předehřev vzduchu

  • Ovládání pomocí aplikace a cloudových služeb

 

Pro bližší informace nebo cenovou nabídku nás stačí kontaktovat. Obratem Vám odpovíme.

Produktový list Nordic S2

Produktový list Nordic S3

Produktový list Nordic S4

bottom of page